ELEKTRİKLİ-HYBRID Jaguar Modelleri

TÜİK verilerine göre elektrikli-hybrid arabaların kullanımı 2011’den itibaren olmuştur. Günümüzde de bu sayı katlanarak artmaktadır. Bu verilere bakıldığında elektrikli-hybrid arabalar, dünya çapında ve tabi Türkiye’de revaçta olan araçlardır.

Elektrikli araçlar kategorisine bakıldığında Jaguar markasının elektrikli araba modelleri, son derece hareketli çizgilerden oluşan dış tasarımı, teknolojik ve geniş iç tasarımı, akıllı asistanı ve daha birçok özelliği ile de 2023 yılında da çokça tercih edileceğe benziyor.

Jaguar Elektrikli Araba Modelleri

Jaguar arabalardan Jaguar I-Pace S, Jaguar I-Pace SE, Jaguar I-Pace HSE tamamen elektrikli arabalar olması sebebiyle hybrid modellere kıyasla daha uzun bir menzile sahiptirler.

MILD Hybrid araçlara baktığımızda karşımıza hem elektrikli hem de içten yanmalı motor bulunduran çift motorlu Jaguar F-Pace (Suv), Jaguar E-Pace (SUV), Jaguar XF (Sedan), Jaguar XE (Spor sedan) modellerini görmekteyiz.

Jaguar Marka Elektrikli Araba Kaç Km Gider?

İleri teknoloji ürünü bataryaları sayesinde tek şarj ile 470 km menzili olan Jaguar marka elektrikli arabaların menzil miktarı kullanım şartlarına bağlı olarak değişebilmektedir. Ev tipi şarj ünitesi ile şarj edilebildiği gibi ev dışı şarj yöntemleri ile aracınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Jaguar Marka Elektrikli Araba Aksesuarları

Dış stil ve koruma için aksesuarları, şarj kabloları, iç tasarım için aksesuarlar, tekerlek aksesuarları gibi birçok aksesuarları sayesinde aracınıza daha şahsi bir araca dönüştürebilirsiniz.

Jaguar Marka Elektrikli Araba Yedek Parçalar ve Fiyatları

Yedek parça seçimi de araç seçimi kadar önemlidir. Arabanızın kullanışlılık süresini uzatmak için orijinal yedek parçaları ve güvenilir yan sanayi ürünleri tercih etmelisiniz.

Jaguar marka elektrikli araba yedek parça fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilir,  telefonla siparişinizi oluşturabilirsiniz. İsterseniz de internet sitemizdeki Jaguar Oto Yedek Parça kategorisinden araç modelinize en uygun yedek parça ve aksesuar seçiminizi yaparak alışverişinizi tamamlayabilir, kaliteli ve güvenilir alışverişin keyfine varabilirsiniz.