ERTÜRK MOTORLU ARAÇLAR İTHALAT VE TİC. LTD. ŞTİ.

Gençlik yıllarımda başlayan otomobil tutkum Taksim talimhanede, otomobil yedek parça ithalatı ve ticareti yapan bir firmada, beni meslek hayatıma başlattı.
İlk birkaç yıl yetişme döneminden sonra mesleğe olan ilgim beni hızla tezgâhtarlığa yükseltti. 1981 yılında kadar devam eden çalışma hayatıma nokta koyarak 1982 yılında ticari hayata adım attım. Kendi ismimi vererek kurduğum ilk şahıs firmamı (Ali Ertürk Motorlu Araçlar Ticaret) 1985 yılında Limited şirketine dönüştürdüm.
Uzun yıllar ithalat ve toptan olarak Türkiye genelinde devam ettirdiğimiz mesleğimizde, değişen dünya koşullarını da göz önünde bulundurduk Daima kendimizi bir adım ileriye taşımayı hedef edindik. 1997 yılında başlayıp günümüze kadar uzanan zorlu bir çalışma maratonu sonunda bugünkü geniş çaplı, perakende satış yapan mağazalarımızı kurduk. Sektörde öncü olan ve daima takip edilen firmamız çizgisinden ayrılmadan sektöre ışık tutmaya devam etmektedir.

İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA; Sarıyer Maden Mahallesinde Genel Merkez ve Merkez Şube, Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde ve Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi’nde, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA; Bostancı Kadıköy Oto Sanayi Sitesi’nde, ANKARA’DA; Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi’nde ve İvedik Sanayi Sitesi’nde, İZMİR’DE; Bornova 3. Sanayi Sitesi’nde, BURSA’DA; Beşyol Sanayi Sitesi’nde VE ANTALYA’DA; Akdeniz Sanayi Sitesi’nde olmak üzere toplamda 1 Merkez ve 9 şubemiz bulunmaktadır. BMW, MINI ve LAND ROVER markaları için sunduğu geniş ürün yelpazemizi teknolojik alt yapımız ve yetişmiş uzman kadromuzla size en iyi hizmeti verme arzusundayız. Firmamız şu an 60 kişilik çalışan kadrosu, geniş dağıtım ağı ile siparişlerinizi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya da aynı gün, diğer illerde, ise 12 ile 24 saat arasında teslim etmektedir. Samimi dostlukların olduğu yerde ticaret olur. Ticaret paylaştıkça çoğalır ve bereketlenir felsefesiyle hareket etmekteyiz. Vizyonumuz; yeni hedefler, yeni iş sahaları ve yeni kadrolarla kendimizi geliştirmektedir. Hedefimiz ise daima paylaşmak olacaktır.

Bu vesile ile bugünlere gelmemizde bizlere desteklerini, katkılarını esirgemeyen tüm saygıdeğer dostlarıma, büyüklerime, yakın arkadaş dost çevreme ve çalışma arkadaşlarıma kalbi şükranlarımı sunarım.

Ali ERTÜRK – Yönetim Kurulu Başkanı

her noktada sürekli iyileşmeyi ve geliştirmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik

KALİTE POLİTAKASI

ERTÜRK MOTORLU ARAÇLAR İTHALAT VE TİCARET LTD.ŞTİ. olarak yapmakta olduğumuz otomotiv yedek parça ithalatı ve satışı ile ilgili tüm süreçlerde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmak ve her noktada sürekli iyileşmeyi ve geliştirmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik ve aşağıda belirtilmiş olan politikaları en verimli uygulamayı amaç edindik.
1- Sürekli geleceğe yönelik yatırım ve geliştirme çalışmalarını yapmak, doğru kararları doğru zamanlarda alıp, her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak,
2- Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmek, firmamızın imkanları doğrultusunda bu ihtiyaçların karşılanmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini, kalite düzeyini korumak ve arttırmak,
3- Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek, yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.

Uzmanlarımız ile görüşün

Çalışanlarımız ve müşterilerimizle güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefleriz.