İade ve Değişim

Yedpama satış sonrası memnuniyeti en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle alakalı yaşayacağınız herhangi bir durumda Yedpama tüketici haklarını korumaktadır.

Ürün iadesini gerçekleştirmek ve sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına iade etmek istediğiniz ürünü faturası ve tüm nüshaları ile birlikte ARAS KARGO ile tarafımıza gönderiniz. Ürün ve faturası eksik olduğu taktirde iade işlemi gerçekleşmeyecektir. Satış faturasının aslı olmadığı taktirde iade işlemi gerçekleşmez. Ürünün iade sebebi mutlaka yazılı olarak faturayla yollanacak şekilde yada mail yoluyla mutlaka belirtilmelidir. Ürün başka bir kargo firması ile yollandığı taktirde iadesi ve kargo masrafı kabul edilmeyecektir.

• Denenmiş, kullanılmış veya hasarlı ürünün iadesi kabul edilmez.

• İade edilecek ürün teslim alındığı şekilde eksiksiz olarak 14 gün içinde iade edilebilmektedir.

• İade etmek istediğiniz ürün faturası şirket adına ise, şirketin düzenlemiş olduğu fatura ile gönderilmesi ve iade faturası kesilmesi gerekmektedir.

• İadeler gönderilmiş olunan orijinal kutu ve ambalajıyla gerçekleştirilmedir. Orijinal kutusu ve ambalajı bozulmuş ürünün iadesi kabul edilmez.

• Ürün eğer tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmişse iadesi kabul edilmez.

• Sıvı ürün (motor yağı vs.) iadesinde ürün kapağının açılmamış olması gerekmetedir.

• Elektrik, elektronik ürünleri deneme-yanılma yapılmaması adına İADE YAPILMAMAKTADIR.

• Kaporta malzemeleri sahtekarlığı önlemek amacıyla iade alınmamaktadır.

Diğer Şartlar ve İade Kargo Ücretleri Hakkında

1- İade etmek istediğiniz ürün kusurlu ise ARAS KARGO aracılığı ile tarafımıza kargolanır ve kusurlu olmasından dolayı kargo ödemesi tarafımıza aittir.

2- Yanlış ürün alımı veya başka şahsi bir sebepten oluşabilecek değişim iade taleplerinde kargo ücreti tüketiciye aittir YEDPAMA tarafından karşılanmaz.

3- İade edilen ürün tarafımızca incelenip iadesine onay verildiği taktirde, eft / havale yoluyla gerçekleşen ödemeler 2 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Kredi kartıyla yapılan TEK ÇEKİM ödemenin hesabınıza yansıması bankanın inisiyatifindedir. Taksitli ödemelerin iadesi aynı şekilde taksitli olacak şekilde gerçekleşecektir.

4- Ürün alımında kupon/indirim çeki/puan vs kullanımı olduysa ,iade tutarı kupon indirimli fiyat üzerinden yapılacaktır. İade olduğu taktirde kullanılmış olan indirim hakkını son kullanıcı kaybeder. Örneğin: 100 TL olan ürünü indirim kuponunuz ile 80 TL‘ye aldınız. İadeniz 80 TL olarak olarak gerçekleştirilir ve kuponunuz maalesef iade edilemez.