Ertürk Motorlu Araçlar Merkez ve Şubeleri

Ertürk Motorlu Araçlar Merkez ve Şubeleri

Ertürk Motorlu Araçlar firması ilk olarak 1982 yılında İstanbul’da kuruldu. 1997 yılında İstanbul Avrupa Yakasında, Sarıyer Maden Mahallesinde kurulan genel merkezle birlikte, günümüzde, Türkiye genelinde 8 şubeye ulaşmış ve ülkenin en kaliteli yedek parça ürünlerini satmaya devam etmektedir.

Yedek parça ile ilgili tüm operasyon genel merkezden yönetilmekte, yedek parçaların zamanında temini de merkezden sağlanmaktadır.

Maslak Şubemiz

1990 yılında merkezimiz Maslak semtine taşınmıştır. Maslak merkez şubemiz 1000 m2 alana kuruludur. BMW, Mini ve Land Rover yedek parça ürünlerinin orijinallerini, merkezimizde ve diğer şubelerimizde bulabilirsiniz. Yedek parça temini ve diğer tüm yönetim işleri, merkezimizden sağlanmaktadır.

Bostancı Şubesi

1997 yılında hizmete giren Bostancı şubemiz ile büyümeye devam ettik. 360 m2 alanı bulunan şubemizde tüm orijinal yedek parça ürünleri satışı sürmektedir. Şubemizde perakende ve toptan satışlarımız gerçekleşmektedir.

Ankara Şaşmaz Şube

Operasyonlarımızı Türkiye geneline taşımaya karar verdik ve 3. Şubemizi Ankara’da açtık. 2009 yılında faaliyetine başlayan Ankara Şaşmaz şubesi, siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına genişletildi. Günümüzde ise 900 m2 alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

İzmir Şubemiz

2011 yılında İzmir halkına da kaliteli hizmetlerimizi ulaştırmak adına 4. Şubemizi hayata geçirdik. Böylelikle tüm Ege bölgesinin orijinal yedek parça ihtiyacını karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. İzmir Bornova 3. Sanayi sitesinde bulunan şubemiz 600 m2 kurulu alanıyla başarılı çalışmalarına devam ediyor.

İstanbul İkitelli Şubemiz

2016 Kasım ayında İkitelli şubemiz hizmete girdi ve faaliyetlerine başladı. İkitelli şubemiz ile İstanbul 3. Bölge ve Trakya bölgelerinin yedek parça ihtiyacını karşılamaya başladık. 400 m2 kapalı alanı bulunan şubemiz iki katlı olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Bursa Şubemiz

  1. şubemizi ülkemizin en güzel illerinden olan ve aynı zamanda sanayi şehri olan Bursa’da açtık. 350 m2 kapalı alanı bulunan şubemizde, diğer şubelerimizde olduğu gibi tüm yedek parça ürünleri bulunabilir.

Antalya Şubemiz

2017 yılında faaliyetlerimizi genişleterek, 7. Şubemizi Antalya ilinde açtık. 600 m2 alana sahip olan şubemizde orijinal yedek parça satışlarımız devam ediyor.

Ankara İvedik Şubesi

Başkentteki başarılı çalışmalarımız ve halkımızın isteği üzerinde 8. Şubemizi İvedik organize sanayi bölgesinde faaliyet geçirdik. 400 m2 kapalı alanı bulunan İvedik şubemizde uzman kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.