Kullanıcı dostu bir online satış sitesi sizleri bekliyor.

Ülkemizde güvenilir yedek parça ihtiyacının her zamankinden daha çok olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sizlere daha iyi hizmet verebilmek için online satış sitemizi kurduk.

yepama.com sitesi, birçok yedek parça ürününü müşterilerine güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyor.

Ertürk Motorlu Araçlar İthalat ve Ticaret Ltd. Şti. firmasının tescilli markası olan yedpama.com uzman olduğu; BMW, Jaguar, Mini Cooper ve Land Rover araçlarının yedek parça ürünlerini sizlere ulaştırıyor.

Yedpama.com’da Neler Var?

Güvenilir ve hızlı yedek parça platformunuz yedpama.com’a mobil uygulamalar sayesinde daha kolay ulaşabileceksiniz. iOS ve Android uygulamalarımız sayesinde cep telefonundan da en çok ihtiyacınız olan yedek parçaları bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Ana sayfada; BMW, Mini, Land Rover ve Jaguar araçlarına ait kategori yer alıyor. Böylece bu araçlara ait orijinal yedek parça ürünlerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca ana sayfada, kullanıcı deneyimi doğrultusunda oluşturduğumuz en çok aranan yedek parça ürünlerini de bulabilirsiniz. Mesela motor aksamı menüsünün üzerine tıkladığınızda, en çok ihtiyacınız olan motor aksamı yedek parça ürünlerine ulaşıyorsunuz. Ayrıca; aydınlatma sistemleri, bakım paketi, karoseri sistemleri, elektronik aksamlar ve disk balata yedek parça ürünlerine de aynı menü öbeğinden ulaşabilirsiniz.

Menülerin hemen altında sizler için özel olarak hazırladığımız “KAMPANYALAR” bölümü yer alıyor. Bu bölümde fırsat ürünlerini ve sizler için özel olarak hazırladığımız indirimleri görebilirsiniz.

En çok aranan yedek parça ürünlerini detaylı bir şekilde, kampanyalar menüsünün altında görebilirsiniz. Yedek parça ürünlerinin resimlerini sizler için detaylı bir şekilde hazırladık. Böylelikle ihtiyacınız olan yedek parçaları zorlanmadan seçebilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

En üstteki “ÜYE OL” butonuna basarak, üye olabilir size özel fırsatlarımızdan daha kolay yararlanabilirsiniz. Üstelik üye olmak son derece kolaydır.

Yedek parça ürünlerini daha kolay bulabileceğiniz güçlü bir arama motoru oluşturduk. En üstte yer alan arama çubuğuna, ihtiyacınız olan yedek parçanın ismini yazmanız yeterli olacaktır.

Bizlere sayfanın sağ altında bulunan canlı iletişim kutusundan rahatlıkla ulaşabilir, merak ettiğiniz her konuda yazabilirsiniz. Operatörlerimiz anında tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.