Yeni şubemizi sanal ortamda kurduk.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve iletişim çağının yeniklikleri yakalamak için yeni şubemizi mekandan bağımsız olarak sanal ortamda kurduk ve sizlere yepyepi bir yedek parça satış platformu onlan online satis sitemiz www.yedpama.com u kurduk, artık yedek parça adına her şeyi bu adreste tek tıkla bulabilirsiniz. Sitemizi sizler için daha kolay ve daha kullanışlı olarak kullanıcı dostu olarak tasarladık.

Yep yeni online yedek parça merkezi yedpama.com Sitesinde Neler Var?

Tamamen kullanıcı alışkanlıkları düşünülerek hazırlanan ara yüzünde, web sayfalarımıza daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan menülerimiz, daha kolay alışveriş yapabilmeniz için özel olarak tasarlandı.

Sitemizde kullandığımız renkler ve yazı büyüklükleri, daha iyi bir kullanıcı deneyimi gözetilerek hazırlandı.

Sol tarafta bulunan menü butonundan:

 • Anasayfaya,
 • Hakkımızda bölümüne,
 • Yedek parça ürünlerine,
 • BMW yedek parça ürünlerine,
 • Mini yedek parça ürünlerine,
 • Land Rover yedek parça ürünlerine,
 • Jaguar yedek parça ürünlerine,
 • Telefonla sipariş verme sayfasına,
 • Siparişlerim bölümüne,
 • Blog sayfamıza ve
 • İletişim bölümüne

Kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Telefonla sipariş bölümünden kolaylıkla sipariş verebilir, internet sitemizde yer alan yedek parçalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Blog sayfamızda sizleri yedek parça ürünleri hakkında bilgilendiriyoruz. Daha iyi müşteri deneyimi sağlamak adına, blog sayfamızda yer alan birbirinden faydalı içerikleri inceleyebilirsiniz.

Ana sayfadaki görsellerimizde indirim ve fırsat ürünlerini görebilirsiniz. Ayrıca en çok aranan yedek parça ürünleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Mesela ana sayfada yer alan bakım paketi görseline tıklayarak, bakım paketi ürünlerine ulaşabilir, detaylı bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Ürün inceleme sayfasında daha kolay gezinebilmeniz için sıralama ve filtreleme butonları koyduk. Bu sayede aradığınızı ürünü kategorize ederek, daha kolay inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Hava filtresine ait bir ürünü incelemek istediğinizde, ürün resminin sol tarafında ürüne ait bilgileri görüyorsunuz. Alt kısımda ise ürünün teknik özelliklerini görebiliyorsunuz. Ayrıca ürün inceleme sayfasına bizlere daha kolay ulaşmanızı sağlamak adına Whatsapp iletişim hattı ve telefonla sipariş butonu yerleştirdik. Böylece bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan kolaylıkla sipariş verebiliyorsunuz.

Fiyat düşünce haber ver butonuna tıklayarak, ürün fiyatı indirime girdiğinde, anında sizlere bildirim gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

Yeni yedpama.com sitesinde yedek parça satın almak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken yedpama.com sitesini ziyaret etmek ve size özel hazırladığımız fırsatlardan yararlanmak olacaktır.